
OZTI OTE 50 50 л аударылатын электрлі таба
- Бар
- Коды:339971
2 139 218 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OTE 50 сериялы 700 электрлік аударғыш таба тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың үлкен ассортиментін дайындауға арналған. Модель тікбұрышты қиманың сыйымдылығымен, доға тәрізді тұтқасы бар қақпақпен, 2 айналмалы ажыратқышы бар электромеханикалық басқару панелінде орналасқан құбырлы электр жылытқыштарымен (жылытқыштармен) және дөңгелек маховикпен жабдықталған. Резервуардың негізі мен қыздыру элементтері жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, хромдалған беті бар құю шүмегі.
Ерекшеліктері:
- Маховик көмегімен қолмен ашу механизмі
- Айналмалы қосқыштар арқылы қуатты қосу, өшіру және реттеу
- Жарықдиодты қуат және жылыту индикаторлары
- Қызып кетуден қорғауға арналған сақтандырғыш термостат
- Электромагнитті сақтандырғыш клапан
- Айналмалы құю шүмегі
- Қарапайым басқару элементтері
- Оңай ашуға арналған қарсы салмақты қақпақ
- Энергияны үнемдеуге және сыртқы беттердің қызуын азайтуға арналған жоғары сапалы жылу оқшаулау
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі үшін дөңгелектелген бұрыштық ыдыстар
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылық негізінің қалыңдығы: 8 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Электр жетегі бар еңкейту механизмі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7867.N1.80708.01 / OTE 50 |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Сызық 700 Тостағанның көлемі | 50 л |
| Қуат | 7.5 кВТ |
| Аударылу | қолмен |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 2 139 218 ₸


