
Аударылатын газ табасы OZTI OTG 50 50 л
- Бар
- Коды:339970
2 443 124 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OTG 50 сериялы 700 газды төңкерілетін таба тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың үлкен ассортиментін дайындауға арналған. Модель тікбұрышты қиманың сыйымдылығымен, доға тәрізді тұтқасы бар қақпақпен, газ оттығымен, 2 айналмалы ажыратқышы бар электромеханикалық басқару панелімен және дөңгелек маховикпен жабдықталған. Ыдыстың негізі мен оттығы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, хромдалған беті бар құю шүмегі.
Ерекшеліктері:
- Маховик көмегімен қолмен ашу механизмі
- Электрондық тұтану жүйесі
- Тұтандыру жүйесінің бақылау индикаторы
- Жылдам, біркелкі қыздыру үшін микроперфорациясы бар жоғары тиімді оттық
- Болмаған жағдайда газ беруді тоқтату үшін жалынның болуын бақылау құрылғысы
- Айналмалы қосқыштар арқылы қуатты қосу, өшіру және реттеу
- Қызып кетуден қорғауға арналған сақтандырғыш термостат
- Электромагнитті сақтандырғыш клапан
- Айналмалы құю шүмегі
- Қарапайым басқару элементтері
- Оңай ашуға арналған қарсы салмақты қақпақ
- Энергияны үнемдеуге және сыртқы беттердің қызуын азайтуға арналған жоғары сапалы жылу оқшаулау
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі үшін дөңгелектелген бұрыштық ыдыстар
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жылу қуаты: 13 кВТ
- Сыйымдылық негізінің қалыңдығы: 8 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Электр жетегі бар еңкейту механизмі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7867.N1.80708.04 / OTG 50 |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Сызық 700 Тостағанның көлемі | 50 л |
| Аударылу | қолмен |
| Қосылу | газ, 220 В |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 120-дан 300 °С-қа дейін |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 2 443 124 ₸


