
Аударылатын таба OZTI OTE 100
- Бар
- Коды:58613
2 926 063 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OTE 100 аударғыш таба қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда көкөністерді, етті, балықты, құс етін және басқа да азық-түліктерді қуыру, бұқтыру, тұздау және беру үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру температурасын реттеуге арналған термостат
- Қызып кетуден қорғау
- Біркелкі және жылдам қыздыру үшін плитаның астындағы қыздыру элементтері
- Ыстық немесе суық сумен жабдықтауға арналған электромагниттік клапан және хромдалған шүмек
- Табаның еңісін басқаруға арналған дөңгелек
- Оңай ашу және жабу үшін қарсы салмағы бар қос қақпақ
- Бұрыштары дөңгеленген пісіру беті пайдаланғаннан кейін тазалаудың қарапайымдылығы мен қарапайымдылығын қамтамасыз етеді
- Жылуды сақтауға арналған оқшаулау
Қосымша сипаттамалар:
- Пісіру бетінің қалыңдығы: 8 мм
- Қорғау класы: IP 21
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Электрлік аударылу
- Ыстыққа төзімділікті арттыру үшін қалыңдығы 10 мм тот баспайтын болаттан жасалған 2 түрлі сортты пісіру беті
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7867.N1.10908.05 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 131.8 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Қуат | 12 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 100 л |
| Аударылу | қолмен |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 2 926 063 ₸


