
Электрлік ПишТех СЭП-0,45 таба
- Бар
- Коды:51393
979 856 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрлік таба Тағамдық технологиялар СЭП-0,45 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тағамдарды, ұшаларды және ет, балық, көкөністерді қуыруға арналған. Модель айналмалы тұтқаның көмегімен тостағанды көтеру және түсіру механизмімен, 320 °C-тан жоғары қызып кетуден қорғайтын авариялық сақтандырғышпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Тостаған қаптамасының қақпағы, бүйірлері, басқару панелі және беті тот баспайтын болаттан, қалған бөліктері мырышталған болаттан, қаңқасы ұнтақпен қапталған төртбұрышты құбырдан, тостаған шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның өлшемдері: 930 (жоғарғы)/905 (төменгі)x570 (жоғарғы)/550 (төменгі)x180 мм
- Тұтқаларды есептемегенде тереңдігі: 850 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1500х980х950 мм
- Қаптама көлемі: 1 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Материал | Шойын |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | н0000186699 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 198 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 225.5 кг |
| Биіктігі | 820-дан 840 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 900 мм |
| 900-жол Тостағанның ошақ алаңы | 0,45 м2 |
| Қуат | 12 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 85 л |
| Аударылу | қолмен |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 45-тен 270 °С-қа дейін |
| Ені | 1430 мм |
- Бағасы: 979 856 ₸


