
Марихолодмаш СЭ49-40-0,27 электрлі таба
- Бар
- Коды:129485
737 049 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш СЭ49-40-0,27 электрлі таба ет, балық және көкөніс тағамдарын қуыруға және бұқтыруға арналған. Модель қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, мейрамханаларда және кафелерде тамақ дайындауға өте ыңғайлы. Модельдің алдыңғы бөлігі тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ағаш жәшік пен паллет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Аударылатын
- Екі қабатта тасымалдауға рұқсат етіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның ішкі өлшемдері: 577х470х197 мм
- Тэндер саны: 3 дана
- Бір ТЭН номиналды тұтынылатын қуаты: 3 кВТ
- Электр энергиясын тұтыну: 1,4 кВТ/сағ артық емес
- Жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты: 15 мин.
- Қызмет ету мерзімі: 10 жылдан кем емес
- Қаптамадағы габариттері: 990х1120х1190 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 100149001 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 163 келі |
| Биіктігі | 915 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Қуат | 9 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 40 л |
| Аударылу | қолмен |
| Тостағанның ошақ алаңы | 0,27 м2 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 260-тан 280 °С-қа дейін |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 737 049 ₸


