
Мари Колодмаш СЭ79 аударылатын таба
- Бар
- Коды:280426
936 774 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш СЭ79 аудармалы таба қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуыру, бұқтыру, жіберу, тұздау, бумен пісіру және фритюр әдісімен етті, балықты, көкөністерді және басқа да өнімдерді дайындауға арналған. Дәнекерленген тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қолмен аударылу
- Суға қосылу
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның ішкі өлшемі: 754х622х197 мм
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,47м2
- Қыздыру уақыты 240 °С дейін: 15 минуттан артық емес
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 12 кВт |
| Тостағанның көлемі | 70 л |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1045 мм |
| Биіктігі | 915 мм |
| Салмақ | 128 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Температуралық режим | 100-ден 300 °С-қа дейін |
| Салмағы (қаптамасымен) | 181 келі |
| Тереңдігі | 840 мм |
| Аударылу | қолмен |
- Бағасы: 936 774 ₸


