
GASTRORAG HBS-220 шектегіші
- Бар
- Коды:42263
218 767 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HBS-220 шектегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет, ірімшік, шұжық және басқа да азық-түлік өнімдерін біркелкі және тең тілімдерге кесуге арналған. Модель кіріктірілген қайрау құрылғысымен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс циклінің максималды ұзақтығы: 10 минут
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.8 кг |
| Биіктігі | 365 мм |
| Тереңдігі | 390 мм |
| Пышақтың диаметрі | 220 мм |
| Қуат | 0.11 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 0.2-ден 15 мм-ге дейін |
| Ені | 465 мм |
- Бағасы: 218 767 ₸


