
GASTRORAG HBS-300 шектегіші
- Бар
- Коды:42267
290 228 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HBS-300 шектегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет, ірімшік, шұжық және басқа да азық-түлік өнімдерін біркелкі және тең тілімдерге кесуге арналған. Модель кіріктірілген қайрау құрылғысымен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс циклінің максималды ұзақтығы: 10 минут
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23.5 кг |
| Биіктігі | 445 мм |
| Тереңдігі | 445 мм |
| Пышақтың диаметрі | 300 мм |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 0.2-ден 15 мм-ге дейін |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 290 228 ₸


