
GASTRORAG HBS-250E шектегіші
- Бар
- Коды:223072
216 707 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HBS-250E шектегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет, ірімшік, шұжық және басқа да азық-түлік өнімдерін біркелкі және тең тілімдерге кесуге арналған. Модель кіріктірілген қайрау құрылғысымен жабдықталған. Каретканы жылжыту қолмен жүзеге асырылады.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 385 мм |
| Пышақтың диаметрі | 250 мм |
| Қуат | 0.15 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 0.2-ден 15 мм-ге дейін |
| Ені | 498 мм |
- Бағасы: 216 707 ₸


