
Шектегіш VIATTO VA-MS2218W
- Бар
- Коды:294961
72 997 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-MS2218W шектегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, ірімшік, шұжық және басқа да азық-түлік өнімдерін біркелкі және тең тілімдерге кесу үшін қолданылады. Модель тазалау процесін айтарлықтай жеңілдететін алынбалы төменгі кронштейнмен, мөлдір пластиктен жасалған итергішпен және сырғып кетуді болдырмайтын резеңке аяқтармен жабдықталған. Корпус алюминийден және пластиктен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.6 кг |
| Биіктігі | 302 мм |
| Тереңдігі | 225 мм |
| Пышақтың диаметрі | 220 мм |
| Пышақ материалы | Болат |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 0-ден 15 мм-ге дейін |
| Ені | 396 мм |
- Бағасы: 72 997 ₸







