
Шектегіш VIATTO HBS-220B
- Бар
- Коды:92714
163 783 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HBS-220B кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пісірілген ет, шұжық, ірімшік және көкөністердің жұқа, біркелкі тілімдерін кесуге арналған. Модель кареткаға орнатылатын алмалы-салмалы қайрау құрылғысымен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 436х436х515 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13.3 кг |
| Биіктігі | 336 мм |
| Тереңдігі | 336 мм |
| Пышақтың диаметрі | 220 мм |
| Корпус материалы | алюминий-магний қорытпасы |
| Пышақ материалы | Тот баспайтын болат |
| Қуат | 0.12 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 0-ден 12 мм-ге дейін |
| Ені | 415 мм |
- Бағасы: 163 783 ₸







