
Шектегіш VIATTO HBS-300A
- Бар
- Коды:145438
307 816 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HBS-300А шектегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген етті, шұжық өнімдерін, ірімшік пен көкөністерді бірдей жұқа тілімдерге кесуге арналған. Модель кареткаға бекітілген қайрау құрылғысымен жабдықталған. Корпус боялған алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы кесу беті: 220 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24.3 кг |
| Биіктігі | 436 мм |
| Тереңдігі | 466 мм |
| Пышақтың диаметрі | 300 мм |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 0.2-ден 15 мм-ге дейін |
| Ені | 577 мм |
- Бағасы: 307 816 ₸







