
Шектегіш VIATTO VA-MS1926A
- Бар
- Коды:287220
54 254 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-MS1926A кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пісірілген ет, шұжық, ірімшік және көкөністердің жұқа, біркелкі тілімдерін кесуге арналған. Модель тісті пышақпен және кесу қалыңдығын реттегішпен жабдықталған. Корпус темір қорытпасынан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сенімділік және ұзақ мерзімділік
- Пайдаланудың қарапайымдылығы
Қосымша сипаттамалар:
- Кесудің максималды қалыңдығы: 15 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.19 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.99 келі |
| Биіктігі | 281.9 мм |
| Тереңдігі | 275.6 мм |
| Пышақтың диаметрі | 190 мм |
| Корпус материалы | Болат |
| Пышақ материалы | Болат |
| Қуат | 0.12 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | механикалық |
| Кесудің қалыңдығы | 15 мм |
| Ені | 382.7 мм |
- Бағасы: 54 254 ₸






