
Шектегіш VIATTO HBS-220JS
- Бар
- Коды:66738
202 137 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HBS-220JS шектегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пісірілген ет, шұжық, ірімшік және көкөністердің жұқа, біркелкі тілімдерін кесуге арналған. Модель кіріктірілген қайрау құрылғысымен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы кесу беті: 160 мм
- Қаптамадағы габариттері: 520х420х380 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14.4 кг |
| Биіктігі | 350 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Пышақтың диаметрі | 220 мм |
| Корпус материалы | алюминий-магний қорытпасы |
| Пышақ материалы | Тот баспайтын болат |
| Қуат | 0.13 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 0.2-ден 12 мм-ге дейін |
| Ені | 378 мм |
- Бағасы: 202 137 ₸









