
Шектегіш VIATTO HBS-275
- Бар
- Коды:145403
306 647 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HBS-275 кескіші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пісірілген ет, шұжық, ірімшік және көкөністердің жұқа, біркелкі тілімдерін кесуге арналған. Модель кареткаға бекітілген қайрау құрылғысымен жабдықталған. Корпус анодталған алюминий қорытпасынан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы кесу беті: 200 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23.5 кг |
| Биіктігі | 417 мм |
| Тереңдігі | 457 мм |
| Пышақтың диаметрі | 275 мм |
| Корпус материалы | Анодталған алюминий |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 0.2-ден 15 мм-ге дейін |
| Ені | 543 мм |
- Бағасы: 306 647 ₸


