
Шектегіш VIATTO VA-MS1921A
- Бар
- Коды:287219
54 254 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-MS1921A кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пісірілген ет, шұжық, ірімшік және көкөністердің жұқа, біркелкі тілімдерін кесуге арналған. Корпус темір қорытпасынан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Кесудің максималды қалыңдығы: 15 мм
- Қаптамадағы габариттері: 410х295х295 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.19 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.99 келі |
| Биіктігі | 278.9 мм |
| Тереңдігі | 275.6 мм |
| Пышақтың диаметрі | 190 мм |
| Қуат | 0.12 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 15 мм |
| Ені | 382.7 мм |
- Бағасы: 54 254 ₸






