
Шектегіш VIATTO HBS-250
- Бар
- Коды:80805
236 713 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HBS-250 шектегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пісірілген ет, шұжық, ірімшік және көкөністердің жұқа, біркелкі тілімдерін кесуге арналған. Модель қайрау құрылғысымен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы кесу беті: 180 мм
- Қаптамадағы габариттері: 575x465x415 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18.5 кг |
| Биіктігі | 355 мм |
| Тереңдігі | 414 мм |
| Пышақтың диаметрі | 250 мм |
| Корпус материалы | алюминий-магний қорытпасы |
| Қуат | 0.15 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кесудің қалыңдығы | 0.2-ден 12 мм-ге дейін |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 236 713 ₸


