
Шектегіш VIATTO HBS-195JS
- Бар
- Коды:145398
193 230 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HBS-195JS шектегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пісірілген ет, шұжық, ірімшік және көкөністердің жұқа, біркелкі тілімдерін кесуге арналған. Модель кареткаға бекітілген қайрау құрылғысымен жабдықталған. Корпус алюминий қорытпасынан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы кесу беті: 160 мм
- Қаптамадағы габариттері: 417x420x380 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14 келі |
| Биіктігі | 314 мм |
| Тереңдігі | 377 мм |
| Пышақтың диаметрі | 195 мм |
| Корпус материалы | алюминий-магний қорытпасы |
| Пышақ материалы | Болат |
| Қуат | 0.12 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 0.2-ден 12 мм-ге дейін |
| Ені | 417 мм |
- Бағасы: 193 230 ₸









