
Шектегіш VIATTO HBS-275A
- Бар
- Коды:145401
280 576 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HBS-275A кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пісірілген ет, шұжық, ірімшік және көкөністердің жұқа, біркелкі тілімдерін кесуге арналған. Модель кареткаға бекітілген қайрау құрылғысымен жабдықталған. Корпус боялған алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы кесу беті: 200 мм
- Қаптамадағы габариттері: 615x525x510 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 21.4 кг |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 462 мм |
| Пышақтың диаметрі | 275 мм |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 0.2-ден 15 мм-ге дейін |
| Ені | 543 мм |
- Бағасы: 280 576 ₸







