
Шектегіш VIATTO HT-5,5
- Бар
- Коды:106314
102 174 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HT-5,5 шектегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қызанақ, шампиньон, картоп, моцарелла және қиярдың жұқа, бірдей тілімдерін кесуге арналған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6 келі |
| Биіктігі | 195 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Пышақ материалы | Тот баспайтын болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | механикалық |
| Кесудің қалыңдығы | 5.5 мм |
| Ені | 430 мм |
- Бағасы: 102 174 ₸


