
Шектегіш VIATTO VA-300
- Бар
- Коды:340116
284 368 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-300 жартылай автоматты кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет, ірімшік, шұжық және басқа да азық-түлік өнімдерін біркелкі және тең тілімдерге кесу үшін қолданылады. Модель алмалы-салмалы қайрау құрылғысымен, кесу қалыңдығын реттеу механизмімен және тұрақты сырғымайтын тіректермен жабдықталған. Корпус алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы кесу беті: 220 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23 келі |
| Биіктігі | 460 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Пышақтың диаметрі | 300 мм |
| Пышақ материалы | Болат |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 0.2-ден 15 мм-ге дейін |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: 284 368 ₸


