
Шектегіш VIATTO VA-220
- Бар
- Коды:340118
196 379 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-220 жартылай автоматты кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, ірімшік, шұжық және басқа да азық-түлік өнімдерін біркелкі және тең тілімдерге кесу үшін қолданылады. Модель алмалы-салмалы қайрау құрылғысымен, кесу қалыңдығын реттеу механизмімен және тұрақты сырғымайтын тіректермен жабдықталған. Корпус алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы кесу беті: 160 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15.8 кг |
| Биіктігі | 340 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Пышақтың диаметрі | 220 мм |
| Пышақ материалы | Болат |
| Қуат | 0.32 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 0.2-ден 12 мм-ге дейін |
| Ені | 440 мм |
- Бағасы: 196 379 ₸


