
Шектегіш VIATTO VA-FS-GJ802
- Бар
- Коды:340115
117 212 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-FS-GJ802 жартылай автоматты кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет, ірімшік, шұжық және басқа да азық-түлік өнімдерін біркелкі және тең тілімдерге кесу үшін қолданылады. Модель кесу қалыңдығын реттеу механизмімен, тұрақты тегіс тіректермен және кең тұтқамен жабдықталған. Құрылғы оңай сақтау және тасымалдау үшін ықшам бүктеледі. Корпус алюминий мен болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 келі |
| Биіктігі | 312 мм |
| Тереңдігі | 108 мм |
| Пышақтың диаметрі | 190 мм |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 0-ден 15 мм-ге дейін |
| Ені | 425 мм |
- Бағасы: 117 212 ₸











