
Шектегіш VIATTO MX155
- Бар
- Коды:204560
99 770 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO MX155 кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көкөністерді кесуге арналған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 360x360x420 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.3 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | механикалық |
| Кесудің қалыңдығы | 1-ден 18 мм-ге дейін |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 99 770 ₸


