
Шектегіш VIATTO VA-MS190LUX
- Бар
- Коды:247762
73 697 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-MS190LUX шектегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, ірімшік, шұжық және басқа да азық-түлік өнімдерін біркелкі және тең тілімдерге кесу үшін қолданылады. Модель тазалау процесін айтарлықтай жеңілдететін алынбалы төменгі кронштейнмен, мөлдір пластиктен жасалған итергішпен және сырғып кетуді болдырмайтын резеңке аяқтармен жабдықталған. Корпус алюминийден және пластиктен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.22 кг |
| Биіктігі | 281 мм |
| Тереңдігі | 275 мм |
| Пышақтың диаметрі | 190 мм |
| Қуат | 0.15 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 2-ден 15 мм-ге дейін |
| Ені | 463 мм |
- Бағасы: 73 697 ₸


