
Шектегіш VIATTO VA-MS1918
- Бар
- Коды:127452
59 133 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-MS1918 шектегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, ірімшік, шұжық және басқа да азық-түлік өнімдерін біркелкі және тең тілімдерге кесу үшін қолданылады. Модель тазалау процесін айтарлықтай жеңілдететін алынбалы төменгі кронштейнмен, мөлдір пластиктен жасалған итергішпен және сырғып кетуді болдырмайтын резеңке аяқтармен жабдықталған. Корпус алюминийден, пышақ тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.4 кг |
| Биіктігі | 285 мм |
| Тереңдігі | 225 мм |
| Пышақтың диаметрі | 190 мм |
| Қуат | 0.15 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 15 мм |
| Ені | 396 мм |
- Бағасы: 59 133 ₸



