
Шектегіш Торгмаш (Баранович) ЛР-220
- Бар
- Коды:40256
256 938 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
BELTORGMASH LR-220 кескіші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет, ірімшік, шұжық және басқа да азық-түлік өнімдерін біркелкі және тең тілімдерге кесуге арналған. Модельде кіріктірілген пышақ қайрағыш, қысқыш құрылғы, қорғаныс қақпағы және құйылған негіз бар.
Ерекшеліктері:
- Салқындату желдеткіші бар энергияны үнемдейтін қозғалтқыш
- Суға төзімді ажыратқыш белгіленген қауіпсіздік шараларын қамтамасыз етеді
- Машинаның конструкциясы қоректендіргіш науаның жеңіл және бірқалыпты қозғалысын қамтамасыз етеді
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жиілігі:
- Қозғалтқыш: 1400 айн/мин.
- Айналмалы пышақ: 470 айн/мин.
- Қозғалтқыштың орнатылған қуаты, артық емес: 0,13 кВТ
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000102339 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16.5 кг |
| Биіктігі | 370 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Пышақтың диаметрі | 220 мм |
| Пышақ материалы | Тот баспайтын болат |
| Қуат | 0,21 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 0-ден 13 мм-ге дейін |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 256 938 ₸



