
Кескіш Торгмаш (Баранович) ЛР-300
- Бар
- Коды:40259
422 804 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Slicer BELTORGMASH LR-300 қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет, ірімшік, шұжық және басқа да азық-түлік өнімдерін біркелкі және тең тілімдерге кесуге арналған. Модельде кіріктірілген пышақ қайрағыш, қысқыш құрылғы, қорғаныс қақпағы және құйылған негіз бар.
Ерекшеліктері:
- Салқындату желдеткіші бар энергияны үнемдейтін қозғалтқыш
- Суға төзімді ажыратқыш белгіленген қауіпсіздік шараларын қамтамасыз етеді
- Машинаның конструкциясы қоректендіргіш науаның жеңіл және бірқалыпты қозғалысын қамтамасыз етеді
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жиілігі:
- Қозғалтқыш: 1400 айн/мин.
- Айналмалы пышақ: 470 айн/мин.
- Қозғалтқыштың орнатылған қуаты, артық емес: 0,16 кВТ
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000163334 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 30 келі |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Пышақтың диаметрі | 300 мм |
| Пышақ материалы | Тот баспайтын болат |
| Қуат | 0.27 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 0-ден 18 мм-ге дейін |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 422 804 ₸




