
Шектегіш Gemlux GL-MS-190
- Бар
- Коды:94122
63 858 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-MS-190 шектегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет, ірімшік, шұжық және басқа да азық-түлік өнімдерін біркелкі және тең тілімдерге кесуге арналған. Корпус боялған металдан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.6 кг |
| Биіктігі | 260 мм |
| Тереңдігі | 245 мм |
| Пышақтың диаметрі | 190 мм |
| Пышақ материалы | Тот баспайтын болат |
| Қуат | 0.15 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 0-ден 15 мм-ге дейін |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 63 858 ₸


