
Кескіш Hurakan HKN-HM220
- Бар
- Коды:51671
207 047 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HM220 кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қатты ірімшіктерді, көкөністерді, жемістерді және басқа да тағам түрлерін жұқа етіп турау үшін қолданылады. Модель кіріктірілген қайрау құрылғысымен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс циклінің максималды ұзақтығы: 10 минут
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 140639 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16.6 кг |
| Биіктігі | 340 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Пышақтың диаметрі | 220 мм |
| Қуат | 0.12 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 0.2-ден 15 мм-ге дейін |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 207 047 ₸


