
Кескіш Hurakan HKN-GSP300 AUTO
- Бар
- Коды:122250
701 545 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GSP300 AUTO шектегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қатты ірімшіктерді, көкөністерді, жемістерді және басқа да азық-түлік түрлерін жұқа кесу үшін қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 207299 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 46 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 49 келі |
| Биіктігі | 660 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Пышақтың диаметрі | 300 мм |
| Қуат | 0.85 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 0.2 мм |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 701 545 ₸


