
Кескіш Hurakan HKN-HM190E
- Бар
- Коды:315289
77 362 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HM190E шектегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шұжық және ет өнімдерін, ірімшік және басқа да өнімдерді жұқа кесу үшін қолданылады. Модель гравитациялық кескіш дискімен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс циклінің максималды ұзақтығы: 10 минут
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.3 кг |
| Биіктігі | 282 мм |
| Тереңдігі | 273 мм |
| Пышақтың диаметрі | 190 мм |
| Пышақ материалы | Тот баспайтын болат |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 1-ден 18 мм-ге дейін |
| Ені | 365 мм |
- Бағасы: 77 362 ₸


