
Кескіш Hurakan HKN-HM250
- Бар
- Коды:46421
219 301 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HM250 кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қатты ірімшіктерді, көкөністерді, жемістерді және басқа да тағам түрлерін жұқа кесу үшін қолданылады. Модель кіріктірілген қайрау құрылғысымен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс циклінің максималды ұзақтығы: 10 минут
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17.7 кг |
| Биіктігі | 370 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Пышақтың диаметрі | 250 мм |
| Қуат | 0.15 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 0.2-ден 15 мм-ге дейін |
| Ені | 470 мм |
- Бағасы: 219 301 ₸


