
Кескіш Hurakan HKN-HM300
- Бар
- Коды:46422
299 859 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HM300 кескіші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қатты ірімшіктерді, көкөністерді, жемістерді және басқа да азық-түлік түрлерін жұқа кесу үшін қолданылады. Модель кіріктірілген қайрау құрылғысымен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс циклінің максималды ұзақтығы: 10 минут
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 140641 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24.3 кг |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Пышақтың диаметрі | 300 мм |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кесудің қалыңдығы | 0.2-ден 15 мм-ге дейін |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 299 859 ₸


