
Кескіш Hurakan HKN-GSP300F Auto
- Бар
- Коды:291225
671 083 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GSP300F Auto шектегіші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет өнімдерін кесу үшін қолданылады. Модель кіріктірілген қайрау құрылғысымен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Айналу жылдамдығы: 280 айн/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 520х620х810 мм
Тауардың суреті түпнұсқадан өзгеше болуы және таныстыру мақсатында ұсынылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 46 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50 келі |
| Биіктігі | 640 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| Пышақтың диаметрі | 300 мм |
| Пышақ материалы | Тот баспайтын болат |
| Қуат | 0.85 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 0-ден 7 мм-ге дейін |
| Ені | 470 мм |
- Бағасы: 671 083 ₸


