
Кескіш Hurakan HKN-HM275
- Бар
- Коды:314351
292 676 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HM275 кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қатты ірімшіктерді, көкөністерді, жемістерді және басқа да азық-түлік түрлерін жұқа кесу үшін қолданылады. Модель кіріктірілген қайрау құрылғысымен жабдықталған. Корпус алюминийден жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24.3 кг |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Пышақтың диаметрі | 275 мм |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқару түрі | жартылай автоматты |
| Кесудің қалыңдығы | 0.2-ден 15 мм-ге дейін |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 292 676 ₸


