
Кескіш Hurakan HKN-HM300M
- Бар
- Коды:103347
294 700 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HM300M кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қатты ірімшіктерді, көкөністерді, жемістерді және басқа да азық-түлік түрлерін жұқа кесу үшін қолданылады. Модель кіріктірілген қайрау құрылғысымен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс циклінің максималды ұзақтығы: 10 минут
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 169830 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 25 келі |
| Биіктігі | 440 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Пышақтың диаметрі | 300 мм |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кесудің қалыңдығы | 0.2-ден 12 мм-ге дейін |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 294 700 ₸


