
Хош иістендіргіш құрылғы CanCan CC.MT02
- Бар
- Коды:65228
153 327 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan CC.MT02 хош иістендіргіш құрылғысы ыдыстарды ыдыс жуғыш машинаға салмас бұрын алдын ала тазалау үшін, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру орындарында көкөністер мен жемістерді жуу үшін қолданылады. Модельде ыстық және суық су шүмегі және қабырғаға бекітуге арналған кронштейн бар. Корпус тот баспайтын болаттан, шланг EPDM резеңкеден, икемді өрім тот баспайтын болаттан, жабын ПВХ-дан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Өнімдерді құрастыруда қосымша шүмегі бар раковина түріндегі білік қораптары пайдаланылды
- Арматурадағы судың қысымы жууға арналған қондырғы қосылған құбырлардың қысымына байланысты
- Су мен жуғыш заттардың шығынын азайтады
- Лак-бояу жабыны бар серіппелі жүйе шлангтың майысуын және сынуын болдырмайды
- Серіппенің ұштарындағы қорғаныш пластик элементтер қосымша тозуға төзімділікті қамтамасыз етеді
- Арнайы әзірленген су шығатын сүзгі судың артық шығынын болдырмайды, бұл ресурстарды үнемдеуге көмектеседі
- Қол душы 360° айналуға қабілетті
- Жеңіл монтаждау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 146602 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5 келі |
| Биіктігі | 1130 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Құрылым | екі вентильді |
| Түрі | иіссуға арналған құрылғы |
| Ені | 132 мм |
- Бағасы: 153 327 ₸


