
Хош иістендіргіш құрылғы CanCan CC.MT01
- Бар
- Коды:64748
147 120 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan CC.MT01 хош иістендіргіш құрылғысы ыдыстарды ыдыс жуғыш машинаға салмас бұрын алдын ала тазалау үшін, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру орындарында көкөністер мен жемістерді жуу үшін қолданылады. Модельде ыстық және суық су шүмегі және қабырғаға бекітуге арналған кронштейн бар. Корпус тот баспайтын болаттан, шланг EPDM резеңкеден, икемді өрім тот баспайтын болаттан, жабын ПВХ-дан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Өнімдерді құрастыруда раковина түріндегі білік қораптарының шүмегі пайдаланылды
- Арматурадағы судың қысымы жууға арналған қондырғы қосылған құбырлардың қысымына байланысты
- Су мен жуғыш заттардың шығынын азайтады
- Лак-бояу жабыны бар серіппелі жүйе шлангтың майысуын және сынуын болдырмайды
- Серіппенің ұштарындағы қорғаныш пластик элементтер қосымша тозуға төзімділікті қамтамасыз етеді
- Арнайы әзірленген су шығатын сүзгі судың артық шығынын болдырмайды, бұл ресурстарды үнемдеуге көмектеседі
- Қол душы 360° айналуға қабілетті
- Жеңіл монтаждау
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 820x360x80 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 146601 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.25 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.4 кг |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Құрылым | екі вентильді |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | иіссуға арналған құрылғы |
| Ені | 150 мм |
- Бағасы: 147 120 ₸


