
Хош иістендіргіш құрылғы CanCan CC.MT05
- Бар
- Коды:105667
151 734 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan CC.MT05 душ құрылғысы қоғамдық тамақтандыру орындарындағы жуу орындарында ыдыс жуғыш машинаға салмас бұрын ас үй ыдыстары мен керек-жарақтардан үлкен тағам қалдықтарын ыңғайлы түрде кетіруге арналған.
Сипаттамалары:
- Өлшемі: 150х440х1200 мм
- Қаптамадағы өлшемі: 430х830х80 мм
- Салмағы: 4,2 кг
- Қаптамамен бірге салмағы: 6 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6 келі |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | иіссуға арналған құрылғы |
| Ені | 440 мм |
- Бағасы: 151 734 ₸





