
Хош иістендіргіш құрылғы CanCan MT02 DELUX
- Бар
- Коды:227567
149 235 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan MT02 DELUX хош иістендіргіш құрылғысы ыдыстарды ыдыс жуғыш машинаға салмас бұрын алдын ала тазалау үшін, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру орындарында көкөністер мен жемістерді жуу үшін қолданылады. Модельде ыстық және суық су шүмегі және қабырғаға бекітуге арналған кронштейн бар. Корпус, кран және қабырғаға бекіту жүйесі хромдалған жезден, құбыр тот баспайтын болаттан, ішкі түтік улы емес EPDM жылуды азайтатын материалдан жасалған, шланг ПВХ жабыны бар.
Ерекшеліктері:
- Су мен жуғыш заттардың шығынын азайтады
- Бүріккіш пистолет 360° бұруға қабілетті
- Жеңіл монтаждау
Қосымша сипаттамалар:
- Жуғыштағы отырғызу тесігінің диаметрі: 30 мм
- Жұмыс қысымы: 30-дан 50 барға дейін
- Ең жоғары ұсталатын температура: 100 °C
- Қаптамадағы өлшемдері: 360x820x80 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 380541 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.42 кг |
| Биіктігі | 1100 мм |
| Тереңдігі | 410-нан 567 мм-ге дейін |
| Шлангтың ұзындығы | 610 мм |
| Құрылым | бір тұтқалы |
| Брендтің отаны | Түркия |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | иіссуға арналған құрылғы |
| Ені | 150 мм |
- Бағасы: 149 235 ₸


