
Хош иістендіргіш құрылғы CanCan CC.GT06
- Бар
- Коды:94915
490 633 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan CC.GT06 душ құрылғысы қоғамдық тамақтандыру орындарындағы жуу орындарында ыдыс жуғыш машинаға салмас бұрын ас үй ыдыстары мен керек-жарақтардан үлкен тағам қалдықтарын ыңғайлы түрде кетіруге арналған. Шлангтың қабырғалық корпусы мен өрімі тот баспайтын болаттан, шлагтың ішкі бөлігі қалыңдығы 10 мм резеңкеден жасалған. Модельді орнату оңай және пайдалану оңай.
Ерекшеліктері:
- Реттелетін шланг шығысы бар қайтару механизмі
- Шлангтың екі сатылы бекіткіші
- Полиамидті мойынтірек ұясы
- Душ 180° бұрылады
- Корпус қабырғаға бекітіледі
Сипаттамалары:
- Шлагтың ұзындығы: 6 м
- Қызмет көрсетілетін жуғыштың ауданы: 100 м2
- Жұмыс қысымы: 10 бар
- Қосылу: G ½"
- Өлшемі: 140х380х470 мм
- Салмағы: 10 кг
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | модель 0901 (6 м) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.6 кг |
| Биіктігі | 410 мм |
| Тереңдігі | 445 мм |
| Түрі | иіссуға арналған құрылғы |
| Ені | 150 мм |
- Бағасы: 490 633 ₸


