
Хош иістендіргіш құрылғы CanCan CC.GT10
- Бар
- Коды:245780
756 288 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan CC.GT10 душ құрылғысы қоғамдық тамақтандыру орындарындағы кір жуғыш машиналардағы ыдыс жуғыш машинаға салмас бұрын ас үй ыдыстары мен керек-жарақтардан үлкен тағам қалдықтарын ыңғайлы түрде кетіруге арналған. Модель құрастырылатын шлангпен және қабырғаға бекіткішпен жабдықталған. Корпус толығымен тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Автоматты түрде жиналатын душ
- Шлангты кері жинау механизмі
- Шлангтың ұзындығы реттеледі
- Қабырғалық қоршау 180 градусқа ашылады
- Санитарлық нормалар мен гигиеналық стандарттарға сәйкес келеді
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс қысымы: 30-50 бар
- Шлангтың қалыңдығы: 16 мм
- Шлангтың ұзындығы: 10 м
- Қосылу: G 1/2
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16.5 кг |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 490 мм |
| Шлангтың ұзындығы | 10000 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | иіссуға арналған құрылғы |
| Ені | 120 мм |
- Бағасы: 756 288 ₸


