
Хош иістендіргіш құрылғы CanCan GT15
- Бар
- Коды:187164
674 641 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan GT15 душ құрылғысы қоғамдық тамақтандыру орындарындағы кір жуғыш машиналардағы ыдыс жуғыш машинаға салмас бұрын ас үй ыдыстары мен керек-жарақтардан үлкен тағам қалдықтарын ыңғайлы түрде кетіруге арналған. Қабырғалық корпус тот баспайтын болаттан жасалған. Модельді орнату оңай және пайдалану оңай.
Ерекшеліктері:
- Қоғамдық тамақтану орындарында алдын ала жуу үшін автоматты түрде жиналатын душ
- Шланг екі сатылы бекіткіші бар катушкаға жиналады
- Қабырғалық қоршау 180 градусқа ашылады
- Полиамидті мойынтірек орны бар құрылғы
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс қысымы: 30-дан 50 барға дейін
- Шлангтың қалыңдығы: 16 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 342966 / Душ-рулетка т.м. Cancan, моделі 0904 (15 м) |
| Биіктігі | 510 мм |
| Тереңдігі | 180 мм |
| Шлангтың ұзындығы | 1500 мм |
| Брендтің отаны | Түркия |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | иіссуға арналған құрылғы |
| Ені | 510 мм |
- Бағасы: 674 641 ₸


