
Хош иістендіргіш құрылғы CanCan CC.MT08
- Бар
- Коды:184671
140 199 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan CC.MT08 душ құрылғысы қоғамдық тамақтандыру орындарындағы жуу орындарында ыдыс жуғыш машинаға салмас бұрын ас үй ыдыстары мен керек-жарақтардан үлкен тағам қалдықтарын ыңғайлы түрде кетіруге арналған.
Ерекшеліктері:
- Шүмегі бар икемді душ
- Жуғыштан су құбырын тарту
- Қабырғаға бекітуге арналған кронштейн
Қосымша сипаттамалар:
- Раковинадағы отырғызу тесігінің диаметрі: 30 мм
- Қаптамадағы өлшемі: 460х820х80 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 217795 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.26 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.42 кг |
| Биіктігі | 1300 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Құрылым | бір тұтқалы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | иіссуға арналған құрылғы |
| Ені | 440 мм |
- Бағасы: 140 199 ₸





