
Ыдыстарды толтыруға арналған құрылғы CanCan MT11 0511
- Бар
- Коды:189417
158 033 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan MT11 0511 араластырғыш контейнерлерді сумен толтыруға арналған. Модель раковинаға орнатылуы мүмкін және кранмен жабдықталған. Құрылғы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 800x350x100 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 352104 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 келі |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Брендтің отаны | Түркия |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | араластырғыш |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 158 033 ₸


