
Хош иістендіргіш құрылғы CanCan 0907
- Бар
- Коды:189342
66 398 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CanCan 0907 душ құрылғысы комбайндар мен пештердің камерасын қолмен тазалауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тамақ дайындауға арналған ыдысты толтыруға арналған. Модель қабырғаға бекітілуі мүмкін. Шланг тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Шлангтың диаметрі: 18 мм
- Қаптамадағы габариттері: 80x430x830 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CANCAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 207777 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6 келі |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Шлангтың ұзындығы | 2000 мм |
| Брендтің отаны | Түркия |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | иіссуға арналған құрылғы |
| Ені | 440 мм |
- Бағасы: 66 398 ₸


