
VIATTO SSF-01A жууға арналған ваннаға арналған шүмек
- Бар
- Коды:204569
35 269 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO SSF-01A араластырғышы наубайханалардағы, асханалардағы, кафелердегі, мейрамханалардағы және басқа да қоғамдық тамақтандыру орындарындағы асүйлерде күнделікті пайдалануға және сумен қамтамасыз етуге арналған. Модель 1 монтаждау тесігімен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ұзындығы 1 м 2 шланг кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Бұранда: G1/2
Қаптамадағы габариттері: 20х120х386 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.65 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.8 кг |
| Биіктігі | 386 мм |
| Шүмектің биіктігі | 275 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Шүмектің ұзындығы | 210 |
| Құрылым | бір тұтқалы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | араластырғыш |
| Ені | 20 мм |
- Бағасы: 35 269 ₸


