
Hurakan HKN-HR10 қайтарымды иіс шығаратын құрылғы
- Бар
- Коды:170837
323 898 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-HR10 хош иістендіргіш қайтару құрылғысы ыдыстарды ыдыс жуғыш машинаға салмас бұрын тамақ қалдықтарынан алдын ала тазалауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру орындарындағы жуу орындарында көкөністер мен жемістерді жууға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15.27 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16.4 кг |
| Биіктігі | 190 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Шлангтың ұзындығы | 10000 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | иіссуға арналған құрылғы |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 323 898 ₸


