
Хош иістендіргіш құрылғы Hurakan HKN-PRF03
- Бар
- Коды:170834
134 694 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PRF03 хош иістендіргіш құрылғысы ыдыстарды ыдыс жуғыш машинаға салмас бұрын тамақ қалдықтарынан алдын ала тазалауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру орындарындағы жуу орындарында көкөністер мен жемістерді жууға арналған. Себезгі құрылғысы жуатын ваннаға немесе үстел-жуғышқа орнатылады. Модель ыстық және суық суға арналған араластырғышпен жабдықталған. Шлангтағы оны зақымданудан қорғайтын спираль тот баспайтын болаттан жасалған, икемді және берік шланг металл өрілген.
Жеткізу көлеміне қабырғаға бекітуге арналған 6 дюймдік кронштейн кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қабырғаға ортасына орнатуға арналған жезден жасалған алдын ала шаю қондырғысы (8 дюйм)
- Оңай орнату
- Су мен жуғыш заттарды тұтынуды азайту
- Арматурадағы судың қысымы душ құрылғысы бекітілген құбырдағы қысымға байланысты болады
Қосымша сипаттамалар:
- 8 дюймдік реттелетін қабылдау саңылаулары (7 3/4 \"- 8 1/4\"), өлшемі: G1/2\"
- Қаптамадағы габариттері: 530х635х295 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.98 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5 келі |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Тереңдігі | 15 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | иіссуға арналған құрылғы |
| Ені | 203 мм |
- Бағасы: 134 694 ₸


